Strona korzysta z plików cookies do przechowywania ustawień Użytkownika.

Korzyści!

Dlaczego gra edukacyjna mnemoo jest tak skuteczna?

Nie chcemy zabrzmieć jak facet z telezakupów, podkreślający wartość jaką niesie nauka poprzez zabawę, ale… no cóż, to prawda! Nauka poprzez zabawę naprawdę działa i przyklasną temu naukowcy i mądre głowy od edukacji. A zarazem jedną z najefektywniejszych form nauki jest uczenie innych!

Dzięki powtarzaniu i konieczności tłumaczenia haseł własnymi słowami, w końcu zaczynasz rozumieć nawet najtrudniejsze pojęcia, zamiast jedynie wkuwać je na blachę - uczysz się od innych.

W dodatku siedzenie nad podręcznikami to nie do końca ta dawka emocji, jaką daje wspólna zabawa. Po prostu połącz spotkanie ze znajomymi, endorfinowe szaleństwo, deser z rywalizacji i postaw na grę.

Jeśli nie chcesz grać w edukacyjne zestawy, wybierz te rozrywkowe lub swobodnie utwórz swój! Taka gra to także same zalety - uczysz się szybkiego analizowania i ćwiczysz skuteczne przekazywanie myśli, tak by inni zrozumieli Cię jak najszybciej.

A potem ciesz się sprawnymi synapsami, giętkim językiem i podziwem w oczach wykładowców, nauczycieli, rodziny i sąsiadów. Powodzenia!
 
A CZY MOŻNA GRAĆ I ZARABIAĆ?

W mnemoo TAK! Zobacz za co damy Ci nagrody.